Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu Resmi Web Sayfası

Çift Erkekler

                                               ÇİFT ERKEKLER KKTC GENELİ SIRALAMA
2016 2015 2017 2017 2017 2018 2018 2018 2019 2019 2019 2019 2020 2022 2022 2022 2022 2022 2022
 S. NO              KULÜBÜ Sporcu Adı-Soyadı 11 YAŞ 13 YAŞ 15 YAŞ 17  YAŞ 19 YAŞ 11 YAŞ 13 YAŞ 15 YAŞ 17 YAŞ 11 YAŞ 19 YAŞ 15 YAŞ 13 YAŞ 11 YAŞ 13 YAŞ U13 OPEN U15 MT U15 OPEN U17 MT U19 MT U13 MT T.PUAN
1 YAKIN DOĞU Ü. Marko D. LESİNGER 1400 2000 1700 2000 1400 8500
2 YAKIN DOĞU Ü. Hüseyin ŞAHALİ 2000 1400 2000 2000 7400
3 LEFKOŞA BK Eray MERTTÜRK 1400 2000 1400 1700 6500
4 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Cevdet ALPTÜRK 1400 1400 1700 2000 6500
5 NET SPOR Tuğra DURDU 1700 1700 1100 1400 5900
6 GÜNEŞ SPOR K Salih D. ÖZTÜRK 1700 2000 2000 5700
7 YAKIN DOĞU Ü. Hazan Ali AKHİSAR 1700 2000 2000 5700
8 KÜLTÜR SPOR K. Hasan KORDAL 1400 1100 1400 1700 5600
9 YAKIN DOĞU Ü. Arda EROĞLU 1700 2000 1700 5400
10 YAKIN DOĞU Ü. Doğa TEHDİT 2000 1400 2000 5400
11 YAKIN DOĞU Ü. Seymen G. DENİZ 2000 1400 2000 5400
12 YAKIN DOĞU Ü. Kaan BENLİ 2000 1400 2000 5400
13 YAKIN DOĞU Ü. Başar KUZEL 2000 1700 1700 5400
14 YAKIN DOĞU Ü. Berksan Asşehidoğlu 1700 1700 2000 5400
15 LEFKOŞA BK Sarp Erol MUTLUEL 1400 2000 1700 5100
16 YAKIN DOĞU Ü. Hasan ALTAY 1400 1700 1700 4800
17 NET SPOR Ömer ÖZDEMİR 2000 1400 1400 4800
18 NET SPOR Ziya TİLKİ 1700 1400 1100 4200
19 NET SPOR Rifat TUNÇÇAĞ 1700 1400 1100 4200
20 NET SPOR Ali KÜREN 1400 1400 1400 4200
21 YAKIN DOĞU Ü. Kuzey Serinyürek 2000 2000 4000
22 YAKIN DOĞU Ü. Mehmet Z. Harmancı 2000 2000 4000
23 YAKIN DOĞU Ü. Süleyman GÜNDÜZ 2000 2000 4000
24 GÜNEŞ SK Jacob ÖZİKİZ 2000 2000 4000
25 YAKIN DOĞU Ü. Erk GÜNEŞER 2000 2000 4000
26 GENÇLİK GÜCÜ Doğu GÜLAKDENİZ 1100 1400 1400 3900
27 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Abdullah KAHRAMAN 2000 1700 3700
28 YAKIN DOĞU Ü. Baran B. NOROĞLU 2000 1700 3700
29 YAKIN DOĞU Ü. Behçet ÇIKAR 1700 2000 3700
30 NET SPOR Mehmet Akif Öztürk 1700 1700 3400
31 NET SPOR Ener E. İMRALI 1700 1700 3400
32 YAKIN DOĞU Ü. Emre ERÇELİK 1400 2000 3400
33 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Adal ŞADIRVAN 1700 1700 3400
34 YAKIN DOĞU Ü. Hüseyin Ata ÇAĞA 1700 1700 3400
35 YAKIN DOĞU Ü. Aral POLİLİ 1700 1700 3400
36 NET SPOR Berke AYDEMİR 1700 1400 3100
37 YAKIN DOĞU Ü. Mert ZABİT 1400 1400 2800
38 GENÇLİK GÜCÜ Sami Y. Tenekeci 1400 1400 2800
39 GENÇLİK GÜCÜ Derin Lesinger 1400 1400 2800
40 NET SPOR Kemal ŞAH 1100 1700 2800
41 LEFKOŞA BK Cuma Eren Erkal 1100 1400 2500
42 YAKIN DOĞU Ü. Arel ZEKAİ 1100 1400 2500
43 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Sarp ALKAÇ 1100 1400 2500
44 N-F CYPRUS S A Ersen AKBIÇAK 1100 1100 2200
45 LEFKOŞA BK Ömer Mansuroğlu 1100 1100 2200
46 LEFKOŞA BK Rüzgar Dellaloğlu 1100 1100 2200
47 GENÇLİK GÜCÜ Ata Berk DAĞAŞAN 1100 1100 2200
48 YAKIN DOĞU Ü. İlhan ERCAN 2000 2000
49 GENÇLİK GÜCÜ Erol AKBULUT 2000 2000
50 YAKIN DOĞU Ü. Hüseyin ÖZUYANIK 2000 2000
51 FERDİ Jonathan NATHANİEL 2000 2000
52 NET SPOR Can SOYKAN 760 1100 1860
53 FERDİ Ivan Ozhiganov 1700 1700
54 GÜNEŞ SPOR K Metehan ÇELİK 1700 1700
55 YAKIN DOĞU Ü. Hasan TEZEL 1700 1700
56 NET SPOR Mustafa PATLAR 1700 1700
57 BEKİROĞULLARI SK Erez SADRAZAM 1700 1700
58 BEKİROĞULLARI SK Yücel Arhan ONURLU 1700 1700
59 N-F CYPRUS S A Mahmut Postacıoğlu 1400 1400
60 N-F CYPRUS S A Doruk Dumlupınar 1400 1400
61 LEFKOŞA BK Erin Bolkaner 1400 1400
62 GENÇLİK GÜCÜ Batu Arif Çıngı 1400 1400
63 BSSK Tan Özkan 1400 1400
64 BSSK Hasan P. Türkmen 1400 1400
65 GENÇLİK GÜCÜ Semih Cihangir 1400 1400
66 GENÇLİK GÜCÜ Yalın SAYAL 1400 1400
67 NET SPOR Necmi KUTLU 1400 1400
68 LEFKOŞA BK Berk DENEREL 1400 1400
69 KÜLTÜR SPOR K. Veysel TANER 1400 1400
70 NET SPOR Daren GÖÇEN 1400 1400
71 YAKIN DOĞU Ü. Ada ÖZADA 1400 1400
72 FERDİ Arda EVLİYA 1400 1400
73 GÖNENDERE S.K Arda SEVGİN 1400 1400
74 HEDEF BADMİNTON Uğur KAPLAN 1400 1400
75 GÖNENDERE S.K Korhan KEMANECİ 1400 1400
76 AKDENİZ SPOR B Kuzey DENİZ 1400 1400
77 FERDİ Muhammet S.DİLEKÇİ 1400 1400
78 YAKIN DOĞU Ü. Vedat ÖZKIRAN 1400 1400
79 YAKIN DOĞU Ü. Derin BURGUL 1100 1100
80 FERDİ Ahmet DURGUN 1100 1100
81 GÖNENDERE S.K Salih A. KEMANECİ 1100 1100
82 FERDİ Kadir ÖĞDÜM 1100 1100
83 GÜNEŞ SK Adnan BUDAK 1100 1100
84 FERDİ Mehmet BİLGİÇ 1100 1100
85 GÜNEŞ SK Cafer AKBIÇAK 1100 1100
86 NET SPOR Yusuf DELİBAŞ 1100 1100
87 NET SPOR Parsa KARMANSAMANİ 1100 1100
88 LEFKOŞA BK Deha DİNÇAY 1100 1100
89 FERDİ Kamil ŞANVERDİ 1100 1100
90 LEFKOŞA BK Yiğit Gültekin 1100 1100
91 LEFKOŞA BK Çınar Nuray 1100 1100
92 FERDİ Can Polat Teksöz 760 760
93 BEKİROĞLULARI SK Kaya Alemdar 760 760
94 BSSK Güney Serinyürek 760 760

2016 Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu | Tüm Hakları Saklıdır.