Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu Resmi Web Sayfası

Tek Erkekler

TEK ERKEKLER KKTC GENELİ PUAN SIRALAMASI
SENE 2015 2016 2015 2017 2017 2017 2018 2018 2018 2019 2019 2019 2019 2020 2022 2022 2022 2022 2022 2022
SIRA TAKIM Sporcu Adı-Soyadı U11 U13 U15 U15 U17 U19 U11 U13 U15 U17 U11 U15 U19 U13 U11 U13 U15 MT U17  MT U19  MT U13 OPEN U13 MT U15 OPEN T.PUAN
1 YAKIN DOĞU ÜNİV. Seymen G. DENİZ 4000 4000 2.200 4000 2800 4000 4000 4000 29000
2 YAKIN DOĞU ÜNİV. Kaan BENLİ 3400 3400 1520 2800 2200 4000 17320
3 GÜNEŞ SPOR K Salih Doğu Öztürk 1520 4000 2200 4000 4000 15720
4 YAKIN DOĞU ÜNİV. Başar Kuzel 1520 2800 2200 2800 3400 2800 15520
5 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hazan Ali AKHİSAR 4000 2200 4000 4000 14200
6 YAKIN DOĞU ÜNİV. Arda EROĞLU 2800 4000 3400 3400 13600
7 YAKIN DOĞU ÜNİV. Doğa TEHDİT 2800 2200 3400 2200 2800 13400
8 GÜNEŞ SPOR K JACOB ÖZİKİZ 2200 4000 4000 2800 13000
9 YAKIN DOĞU ÜNİV. Marko Demir Lesinger 2800 4000 2800 3400 13000
10 YAKIN DOĞU ÜNİV. Cevdet ALPTÜRK 1520 1520 2800 3400 2200 11440
11 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hüseyin ŞAHALİ 2200 2200 3400 2800 10600
12 YAKIN DOĞU ÜNİV. Vedat ÖZKIRAN 2200 2800 2800 2800 10600
13 YAKIN DOĞU ÜNİV. Süleyman GÜNDÜZ 4000 3400 2800 10200
14 LEFKOŞA BADMİNTON SARP EROL MUTLUEL 2200 3400 2200 2200 10000
15 YAKIN DOĞU ÜNİV. Berksan ASŞEHİDOĞLU 2200 2200 2800 2800 10000
16 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hasan Altay 1520 3400 2200 2800 9920
17 YAKIN DOĞU ÜNİV. Erk GÜNEŞER 2800 2800 3400 9000
18 YAKIN DOĞU ÜNİV. Behçet ÇIKAR 2200 1520 2800 2200 8720
19 YAKIN DOĞU ÜNİV. Emre Erçelik 1520 1520 2200 3400 8640
20 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hüseyin Ata ÇAĞA 2800 2200 3400 8400
21 YAKIN DOĞU ÜNİV. KUZEY SERİNYÜREK 4000 4000 8000
22 NET SPOR Ömer ÖZDEMİR 2800 2800 2200 7800
23 LEFKOŞA BADMİNTON Eray MERTTÜRK 4000 2200 1520 7720
24 GENÇLİK GÜCÜ Doğu GÜLAKDENİZ 2200 920 1520 2800 7440
25 GÜNEŞ SPOR K Aral POLİLİ 2200 2800 2200 7200
26 GENÇLİK GÜCÜ Erol AKBULUT 2800 2200 2200 7200
27 GÜNEŞ SPOR K METEHAN ÇELİK 2200 2800 2200 7200
28 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Abdullah KAHRAMAN 2800 2800 1520 7120
29 YAKIN DOĞU ÜNİV. MEHMET Z. HARMANCI 3400 3400 6800
30 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Adal ŞADIRVAN 2200 2200 2200 6600
31 NET SPOR Rifat TUNÇÇAĞ 2800 2200 1520 6520
32 YAKIN DOĞU ÜNİV. Baran B. Noroğlu 2800 1520 2200 6520
33 YAKIN DOĞU ÜNİV. Mert T. ZABİT 3400 2800 6200
34 YAKIN DOĞU ÜNİV. HASAN TEZEL 2800 3400 6200
35 GÜNEŞ SPOR K Adnan Budak 1520 2200 2200 5920
36 NET SPOR Ali KÜREN 2200 2200 1520 5920
37 KÜLTÜR SK Hasan KORDAL 1520 1520 2800 5840
38 YAKIN DOĞU ÜNİV. SARP M. GÜREN 2800 2800 5600
39 YAKIN DOĞU ÜNİV. İLHAN ERCAN 2800 2800 5600
40 N-F CYPRUS S A MAHMUT POSTACIOĞLU 2800 2800 5600
41 GENÇLİK GÜCÜ Ata Berk DAĞAŞAN 1520 2200 1520 5240
42 NET SPOR Ziya TİLKİ 1520 1520 1520 4560
43 AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ Ege DENİZ 2200 2200 4400
44 NET SPOR MEHMET A. ÖZTÜRK 2200 2200 4400
45 GENÇLİK GÜCÜ SAMİ Y. TENEKECİ 2200 2200 4400
46 NET SPOR ENER E. İMRALI 2200 2200 4400
47 LEFKOŞA BADMİNTON ÖMER MANSUROĞLU 2200 2200 4400
48 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hüseyin Özuyanık 920 3400 4320
49 AKDENİZ SPOR B GLEB BALEV 4000 4000
50 HEDEF BADMİNTON Uğur KAPLAN 1520 2200 3720
51 GÖNENDERE S.K Arda SEVGİN 1520 2200 3720
52 GÖNENDERE S.K Korhan G.KEMANECİ 2200 1520 3720
53 GÜNEŞ SPOR K MERTCAN AFANYALI 3400 3400
54 YAKIN DOĞU ÜNİV. Batu AYBARS 3400 3400
55 BEKİROĞLULARI MT KAYA ALEMDAR 1520 1520 3040
56 GÖNENDERE S.K Salih A. KEMANECİ 1520 1520 3040
57 BEKİROĞLULARI MT CAN SOYKAN 1520 1520 3040
58 NET SPOR Kemal ŞAH 2800 2800
59 LEFKOŞA BADMİNTON CUMA E. ERKAL 920 1520 2440
60 BEKİROĞLULARI MT EREZ SADRAZAM 2200 2200
61 GENÇLİK GÜCÜ SEYİT SEÇKİNER 2200 2200
62 FERDİ CAFER AKBIÇAK 2200 2200
63 BEKİROĞLULARI MT YÜCEL ARHAN ONURLU 2200 2200
64 FERDİ BURHAN UĞUR AKTAŞ 2200 2200
65 FERDİ BARAN TEKSÖZ 2200 2200
66 LEFKOŞA BADMİNTON BERK DENEREL 2200 2200
67 BSSK TAN ÖZKAN 2200 2200
68 GENÇLİK GÜCÜ BATU ARİF ÇINGI 2200 2200
69 FERDİ Muhammet S. DİLEKÇİ 2200 2200
70 NET SPOR Berke AKDEMİR 2200 2200
71 NET SPOR Mustafa PATLAR 2200 2200
72 FERDİ Jonathan Nathanirel 2200 2200
73 GENÇLİK GÜCÜ Derhan MENTEŞ 2200 2200
74 FERDİ Arda EVLİYA 2200 2200
75 FERDİ Barış BÜRÜNCÜK 2200 2200
76 FERDİ Görkem Dürüst 2200 2200
77 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Tahsin Çökmez 2200 2200
78 FERDİ Osman BAYSEN 2200 2200
79 FERDİ IVAN OZHİGANOV 1520 1520
80 BSSK GÜNEY SERİNYÜREK 1520 1520
81 FERDİ DOĞU CAN YILDIRIM 1520 1520
82 LEFKOŞA BADMİNTON ERİN BOLKANER 1520 1520
83 GENÇLİK GÜCÜ SEMİH CİHANGİR 1520 1520
84 FERDİ CAN POLAT TEKSÖZ 1520 1520
85 LEFKOŞA BADMİNTON ÇINAR NURAY 1520 1520
86 GENÇLİK GÜCÜ HASAN PİRO TÜRKMEN 1520 1520
87 NET SPOR TUĞRA DURDU 1520 1520
88 GENÇLİK GÜCÜ DERİN LESİNGER 1520 1520
89 LEFKOŞA BADMİNTON RÜZGAR DELLALOĞLU 1520 1520
90 BSSK YALIN SAYAL 1520 1520
91 FERDİ ROBİN M. GÜRBÜZER 1520 1520
92 LEFKOŞA BADMİNTON YİĞİT GÜLTEKİN 1520 1520
93 YAKIN DOĞU ÜNİV. ÖMER BALIKÇI 1520 1520
94 N-F CYPRUS S A ERSEN AKBIÇAK 1520 1520 1520
95 FERDİ ALİ AKBIÇAK 1520 1520
96 NET SPOR Burak Dayanıklı 1520 1520
97 FERDİ Yalçın Yıldırımlar 1520 1520
98 FERDİ Mert GEZER 1520 1520
99 FERDİ TOLGA UZUN 1520 1520
100 FERDİ RASİM DURAN 1520 1520
101 FERDİ Umman TOPRAK 1520 1520
102 NET SPOR Ulaş KALAYCI 1520 1520
103 NET SPOR Ahmet DURGUN 1520 1520
104 YAKIN DOĞU ÜNİV. Arel ZEKAİ 1520 1520
105 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Sarp ALKAÇ 1520 1520
106 NET SPOR Bilal Polat 1520 1520
107 FERDİ Mehmet Bilgiç 1520 1520
108 KÜLTÜR SK Veysel Taner 1520 1520
109 AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ Kuzey Deniz 920 920
110 FERDİ Erdem Dervişoğulları 920 920
111 FERDİ ALİ YÜCEL 920 920
112 AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ ERGİN ARSLAN 920 920
113 LEFKOŞA BADMİNTON DEHA DİNÇAY 920 920
114 FERDİ KAMİL ŞANVERDİ 920 920

2016 Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu | Tüm Hakları Saklıdır.