Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu Resmi Web Sayfası

Tek Erkekler

TEK ERKEKLER KKTC GENELİ PUAN SIRALAMASI
SENE 2015 2016 2015 2017 2017 2017 2018 2018 2018 2019 2019 2019 2019 2020
SIRA TAKIM Sporcu Adı-Soyadı U11 U13 U15 U15 U17 U19 U11 U13 U15 U17 U11 U15 U19 U13 U11 U13 T.PUAN
1 YAKIN DOĞU ÜNİV. Seymen G. DENİZ 4000 4000 2.200 4000 2800 4000 4000 4000 29000
2 YAKIN DOĞU ÜNİV. Kaan BENLİ 3400 3400 1520 2800 2200 4000 17320
3 YAKIN DOĞU ÜNİV. Arda EROĞLU 2800 4000 3400 3400 13600
4 YAKIN DOĞU ÜNİV. Doğa TEHDİT 2800 2200 3400 2200 2800 13400
5 YAKIN DOĞU ÜNİV. Başar Kuzel 1520 2800 2200 2800 3400 12720
6 YAKIN DOĞU ÜNİV. Salih Doğu Öztürk 1520 4000 2200 4000 11720
7 YAKIN DOĞU ÜNİV. Cevdet ALPTÜRK 1520 1520 2800 3400 2200 11440
8 YAKIN DOĞU ÜNİV. Süleyman GÜNDÜZ 4000 3400 2800 10200
9 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hazan Ali AKHİSAR 4000 2200 4000 10200
10 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hasan Altay 1520 3400 2200 2800 9920
11 YAKIN DOĞU ÜNİV. Marko Demir Lesinger 2800 4000 2800 9600
12 YAKIN DOĞU ÜNİV. Behçet ÇIKAR 2200 1520 2800 2200 8720
13 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hüseyin Ata ÇAĞA 2800 2200 3400 8400
14 NET SPOR Ömer ÖZDEMİR 2800 2800 2200 7800
15 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hüseyin ŞAHALİ 2200 2200 3400 7800
16 YAKIN DOĞU ÜNİV. Vedat ÖZKIRAN 2200 2800 2800 7800
17 GENÇLİK GÜCÜ Doğu GÜLAKDENİZ 2200 920 1520 2800 7440
18 YAKIN DOĞU ÜNİV. Berksan ASŞEHİDOĞLU 2200 2200 2800 7200
19 GENÇLİK GÜCÜ Erol AKBULUT 2800 2200 2200 7200
20 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Abdullah KAHRAMAN 2800 2800 1520 7120
21 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Adal ŞADIRVAN 2200 2200 2200 6600
22 NET SPOR Rifat TUNÇÇAĞ 2800 2200 1520 6520
23 YAKIN DOĞU ÜNİV. Eray MERTTÜRK 4000 2200 6200
24 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Mert T. ZABİT 3400 2800 6200
25 YAKIN DOĞU ÜNİV. HASAN TEZEL 2800 3400 6200
26 FERDİ JACOB ÖZİKİZ 2200 4000 6200
27 NET SPOR Ali KÜREN 2200 2200 1520 5920
28 KÜLTÜR SK Hasan KORDAL 1520 1520 2800 5840
29 YAKIN DOĞU ÜNİV. SARP EROL MUTLUEL 2200 3400 5600
31 YAKIN DOĞU ÜNİV. Emre Erçelik 1520 1520 2200 5240
32 GENÇLİK GÜCÜ Ata Berk DAĞAŞAN 1520 2200 1520 5240
33 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Aral POLİLİ 2200 2800 5000
34 FERDİ METEHAN ÇELİK 2200 2800 5000
35 NET SPOR Ziya TİLKİ 1520 1520 1520 4560
36 AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ Ege DENİZ 2200 2200 4400
37 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Baran B. Noroğlu 2800 1520 4320
38 YAKIN DOĞU ÜNİV. Hüseyin Özuyyanık 920 3400 4320
39 HEDEF BADMİNTON Uğur KAPLAN 1520 2200 3720
40 GÖNENDERE S.K Arda SEVGİN 1520 2200 3720
41 GÖNENDERE S.K Korhan G.KEMANECİ 2200 1520 3720
42 FERDİ Adnan Budak 1520 2200 3720
43 YAKIN DOĞU ÜNİV. Batu AYBARS 3400 3400
44 GÖNENDERE S.K Salih A. KEMANECİ 1520 1520 3040
45 YAKIN DOĞU ÜNİV. Erk GÜNEŞER 2800 2800
46 NET SPOR Kemal ŞAH 2800 2800
47 FERDİ Muhammet S. DİLEKÇİ 2200 2200
48 NET SPOR Berke AKDEMİR 2200 2200
49 NET SPOR Mustafa PATLAR 2200 2200
50  FERDİ Jonathan Nathanirel 2200 2200
51 GENÇLİK GÜCÜ Derhan MENTEŞ 2200 2200
52 FERDİ Arda EVLİYA 2200 2200
53 FERDİ Barış BÜRÜNCÜK 2200 2200
54 FERDİ Görkem Dürüst 2200 2200
55 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Tahsin Çökmez 2200 2200
56 FERDİ Osman BAYSEN 2200 2200
57 NET SPOR Burak Dayanıklı 1520 1520
58 FERDİ Yalçın Yıldırımlar 1520 1520
59 FERDİ Mert GEZER 1520 1520
60 FERDİ Umman TOPRAK 1520 1520
61 NET SPOR Ulaş KALAYCI 1520 1520
62 NET SPOR Ahmet DURGUN 1520 1520
63 YAKIN DOĞU ÜNİV. Arel ZEKAİ 1520 1520
64 GİRNE ÜNİVERSİTESİ Sarp ALKAÇ 1520 1520
65 NET SPOR Bilal Polat 1520 1520
66 FERDİ Mehmet Bilgiç 1520 1520
67 KÜLTÜR SK Veysel Taner 1520 1520
68 AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ Kuzey Deniz 920 920
69 FERDİ Erdem Dervişoğulları 920 920

2016 Kıbrıs Türk Badminton Federasyonu | Tüm Hakları Saklıdır.